Anbi

De Stichting Zutphense HAND heeft een ANBI-status. Dat betekent o.a. dat u belastingvrij aan ons kunt schenken.
Hieronder vindt u de jaarcijfers van onze exploitatie de afgelopen jaren:

Winst en verlies

2018201920202021
Omzet winkel126.700131.00066.00082.200
Overige opbrengsten30002.2001.3005.600
Totaal Opbrengsten129.700133.20067.30087.800
Huisvesting3640040.10038.60035.100
Organisatie14.90022.10019.40014.400
Transport en Overige kosten880087008.6008.500
Totaal Kosten60.10070.90066.60058.000
Over voor goede doelen69.60062.30070029.800

project & redactieIn gewone taal